Najkrajšie bájky o zvieratkách pre deti (Anne Suess)

Bájky sú tu s nami už od nepamäti, tak prečo si ich opäť nepripomenúť a nevydávať ich stále v krajších a krajších vydaniach? Kniha bájok od Anne Suess je rozkošným spracovaním tých najkrajších bájok, aké ste kedy čítali. Na takmer 130 stranách vás čaká ilustrované dobrodružstvo s poučno-mravnými myšlienkami, ktoré v sebe nesú mnoho dôležitých múdrostí. Keď toto spracovanie zoberiete do rúk, garantujem vám, že si ho obľúbite veľmi rýchlo.

Vzdelaný človek má bohatstvo stále so sebou.

Ezop

Najkrajšie bájky o zvieratkách pre deti je hrubšia detská kniha, ktorá je zaručením kvality. Tvrdí o tom nie len fakt, že má kniha množstvo strán, ale aj to, čo sa v jej samotnom vnútri nachádza.

Ako prvé ma zaujala mäkšia penovitá väzba, ktorá sa príjemne drží v rukách. Ihneď vo vás evokuje pocit, že držíte rozprávku určenú pre maličkých čitateľov. Keď som listovala stránkami, ktoré tvorí tvrdší lesklý papier, moje oči ihneď padli na krásne obrázky. Keď sme si túto knižku spolu so synovcom čítali, v jeho modrých očkách som videla vážny záujem a očarenie, keď prstíkmi prechádzal z jednej ilustrácie na druhú.

Pomaly ďalej zájdeš.

Najkrajšie bájky o zvieratkách pre deti (Anne Suess)

V knihe sa nachádza viac než 30 nádherných bájok, ktoré v sebe nesú múdrosť a posolstvo, nad ktorým by sa mali zamyslieť nielen detičky, ale my dospelí. Ako menšie mínus musím upozorniť na malý nedostatok, ktorý ma trošku zarmútil. Páči sa mi, keď sa na konci každej bájky nachádza v jednej vete stručné ponaučenie, nad ktorým sa môžu deti zamyslieť. Takéto ponaučenia sa v knihe nachádzali, no nie pri každej jednej bájke.

Už som v ruke držala pár knižiek s týmto žánrom. Najkrajšie bájky o zvieratkách pre deti od Anne Suess sú skutočne určené pre mladšie detičky, pretože sú napísané v krátkosti a nie sú dlhé, ako sme zvyknutí z iných kníh. Jedna bájka je tu napísaná na maximálne 3 či 4 stranách. Je to ideálne čítanie pre deti od 4 rokov, ako sa píše na samotnom obale.

Nikdy nenič, čo ti dobre slúži.

Najkrajšie bájky o zvieratkách pre deti (Anne Suess)

Cena, za akú sa táto kniha predáva na knižnom trhu, je podľa môjho názoru veľmi priaznivá. Táto knižka sa skutočne môže pochváliť parádnym prevedením a dostatočnou kvalitou. Verím, že ak sa rozhodnete, že svojim deťom túto krásku kúpite, nebudete ľutovať.

5/5*

Za poskytnutie recenzného výtlačku veľmi pekne ďakujem vydavateľstvu Ikar. Ak vás kniha zaujala, môžete si ju zakúpiť práve na bux.sk

Informácie o titule

Z nemeckého originálu– Die schönsten Tierfabeln
Žáner– Detská kniha
Preklad– Lucia Hlubeňová
Séria– /
Počet strán– 128
Väzba– pevná väzba
Rok vydania– 2020
Vydavateľstvo– Ikar
Čítané– máj 2020

Viac informácií o titule nájdete na tomto odkaze.

Anotácia

„Krysa moja milá!“ priadla mačka. „Povedala som ti už vôbec, ako ťa obdivujem? Osloboď ma, prosím!“
„Ja ťa mám zachrániť?“ smiala sa krysa. „A čo za to dostanem?“

Výber Najkrajších bájok o zvieratkách pre deti v sebe spája vtipné a poučné príbehy priateľské k deťom, ktoré sú navyše bohaté na detailné ilustrácie Anne Suessovej.

Bájky už viac ako 2 000 rokov prinášajú deťom aj dospelým ponaučenia prostredníctvom zábavných príbehov o zvieratkách. Vtipnou formou personifikácie odkazujú čitateľov na správnu cestu k slušnému správaniu a príjemnému vystupovaniu.

Rozprávkové bohatstvo pre celú rodinu na mnoho rokov!

Pre deti od 4 rokov.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s