Dnes odporúčam- Knižný tip #3

Pre dnešok som si pre vás pripravila ďalší- tentokrát nezvyčajný- knižný tip. Túto knihu som čítala asi pred 5 rokmi (dokonca som na ňu napísala aj recenziu na starý blog- tú si ale nečítajte, je to samý spoiler!) a nesmierne sa mi páčila. Mám chuť dať si re-reading a tak som si povedala, že vám túto Panenskú nevestu od Rexanne Becnelovej predstavím.

Anotácia

Populárna autorka Rexanne Becnelová čerpala námet pre svoju historickú romancu Panenská nevesta v stredovekom Anglicku a na pozadí boja dvoch znepriatelených rodov zosnovala nevšedný príbeh krásnej a odvážnej Linney de Valcourt a drsného normanského dobyvateľa Axtona de la Mansa – príbeh o pomste, nenávisti a intrigách, ale aj o láske, čo zdolá i tie najťažšie prekážky.

Táto kniha bola vydaná v roku 2011. Keďže som veľký úchylak na obálky, aj túto som si poriadila hlavne kvôli nej. Ale čuduj sa svete, obsah sa mi páčil rovnako ako povrch.

Táto kniha je doslova takou tou horúcou romantikou pre ženy, ktoré si majú chuť sadnúť a za jeden večer zlúskať túto 300 stranovú knihu. Zvyčajne takéto romány nečítam, no táto bola pre mňa takým príjemný vzrušením a spestrením. Páčila sa mi tá atmosféra tohto príbehu a taktiež hlavné postavy. Občas má človek chuť aj na takéto “plytké” a romantické knihy.

KLADY

  • eroticko-historický román
  • vzrušujúci príbeh
  • zaujímavý námet
  • sexy chlap
  • jednohubka na posedenie

ZÁPORY

  • niekomu môže prekážať, že je to taký klišé román

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s